Halk'a Hizmet Hakk'a Hizmettir
ismail.karayel@tbmm.gov.tr

“İnsanların en hayırlısı İnsanlara en faydalı olandır” anlayışıyla kapımız daima herkese açık olacaktır

MTTB'ye Gönül Vermiş İki Cumhurbaşkanı Meclis Başkanı Başbakan ve İsmail Emrah Karayel Birlikte

Meclis Başkanı Sayın İsmail Kahraman ve Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel

Teşekkürler Kayseri Teşekkürler Türkiye İlk Günkü Aşkla Durmak Yok Hizmete Devam

AK Parti Kayseri Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı
 
AK-Parti-Kayseri-Yerel-Yonetimler-Istisare-ve-Degerlendirme-Toplantisi
AK Parti Kayseri İl Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen AK Parti Kayseri Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Salih Koca, Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı, AK Parti Milletvekili Taner Yıldız, MKYK üyesi ve Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, Kayseri Milletvekilleri Sami Dedeoğlu, İsmail Tamer, Hülya Nergis Atçı, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Cahid Özden, İl Kadın Kolları Başkanı Emine Timoçin, AK Partili ilçe ve belde belediye başkanları, belediye meclis ve il genel meclis üyeleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahid Özden, “Öncelikle bu istişare toplantımıza hoş geldiniz. Bir Pazar günü sayın vekilim burada sizlerle istişare yapmak için buradalar. Daha önce yaptığımız yerel yönetimler toplantılarında slaytlar ile bilgilendirme diye bir toplantımız olmuştu. Bu sefer sadece sayın vekilimiz sizlerle istişare yapmak için burada” dedi.
 

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Salih Koca ise, “Bugün burada Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığımızın organizasyonu kapsamında sizlerle birlikteyiz. Şu saatlerde yaklaşık 6 ilimizde benzer toplantıyı icra ediyoruz. Bugün burada 2019 seçimleri öncesinde izlenecek yol haritası hakkında görüş alışverişinde bulunacağız” diye konuştu.

Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel'de gündem ile ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu.

18 Şubat 2018

İlgili Resimler