Halk'a Hizmet Hakk'a Hizmettir
ismail.karayel@tbmm.gov.tr

“İnsanların en hayırlısı İnsanlara en faydalı olandır” anlayışıyla kapımız daima herkese açık olacaktır

MTTB'ye Gönül Vermiş İki Cumhurbaşkanı Meclis Başkanı Başbakan ve İsmail Emrah Karayel Birlikte

Meclis Başkanı Sayın İsmail Kahraman ve Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel

Teşekkürler Kayseri Teşekkürler Türkiye İlk Günkü Aşkla Durmak Yok Hizmete Devam

Cumhurbaşkanı ve Başbakan Kayserilerle buluştu
 
Cumhurbaskani-ve-Basbakan-Kayserilerle-bulustu
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım, Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen Kayseri Kadın Kolları 5. Olağan İl Kongresine katıldıktan sonra Türkiye’nin 5’inci şehir hastanesi olan Kayseri Şehir Hastanesi açılışını gerçekleştirdi.

AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel’de Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın temasları ve mitinge iştirak etti.

“Şehir Hastaneleri rüyalarımdaydı”
Kayseri’ye her geldiğinde farklı bir coşkuyla karşılaştığını belirten Erdoğan ,”Bugüne kadar attığımız temeller yerinde kalmadı yükseldiler.  Bu muhteşem hastane ve hastaneler Belediye başkanlığımdan bu yana adeta rüyalarımdaydı. Tam bir miting havası içerisinde Kayseri İl Kadın Kollarımızın kongresini gerçekleştirdik. Kongremiz vesilesiyle Kayserili kardeşlerimizle hasret giderdik. Gerek burada gördüğüm coşku gerekse kongremizde şahit olduğumuz birlik ve beraberlik, bize geleceğimiz adına çok büyük umut veriyor. Ben 24 Haziran'da Kayseri'nin inşallah rekor tazeleyeceğine inanıyorum." İfadelerini kullandı.

“Anadolu, artık Erciyes’le de övünebilir”

Kayseri'nin  İç Anadolu Bölgesi'nin amiral gemisi  olduğunu sanayide, ticarette, eğitimde, tarımda ve turizmde başarı çıtasını yükseklere taşıdığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan  "Bugün Kayserili ihracatçılarımız, Afrika'dan Asya'ya, Avrupa'dan Amerika'ya kadar dünyanın dört bir ucuna bu toprakların ürünü olan, üzerinde 'Made in Turkey' yazan ürünler satıyor. Aynı şekilde kayak turizmi başta olmak üzere turizm alanında da şehrimizin ciddi bir atılım hamlesi içinde olduğunu görüyorum. Erciyes'in ünü sadece ülkemizde değil. Özellikle Anadolu, artık Erciyes’le de övünebilir. Orta Doğu ve Körfez Bölgesi'nde artık bu ün daha da yayılıyor. İnşallah tanıtım çalışmalarıyla, altyapı hizmetleriyle, teşvik ve desteklerle hayata geçireceğimiz yeni projelerle Kayseri'nin bu yönünü daha da güçlendireceğiz. Selçuklu'nun bu kadim şehrini her açıdan önemli bir çekim merkezi yapacağız, var mıyız buna? Biz de koşacağız ama beraber." şeklinde konuştu.

5 Mayıs 2018

İlgili Resimler