Halk'a Hizmet Hakk'a Hizmettir
ismail.karayel@tbmm.gov.tr

“İnsanların en hayırlısı İnsanlara en faydalı olandır” anlayışıyla kapımız daima herkese açık olacaktır

MTTB'ye Gönül Vermiş İki Cumhurbaşkanı Meclis Başkanı Başbakan ve İsmail Emrah Karayel Birlikte

Meclis Başkanı Sayın İsmail Kahraman ve Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel

Teşekkürler Kayseri Teşekkürler Türkiye İlk Günkü Aşkla Durmak Yok Hizmete Devam

İsmail Emrah Karayel ve İsmail Tamer seçim çalışmasında
 
Ismail-Emrah-Karayel-ve-Ismail-Tamer-secim-calismasinda
Ak Parti Kayseri Milletvekili Adayları İsmail Tamer ve İsmail Emrah Karayel, seçim çalışmaları kapsamında tramvayda seyahat edip vatandaşların sıkıntılarını dinledi. Sivas Caddesi esnafını ziyaret eden milletvekili adaylarına, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

İlk olarak şehir içi ulaşımı sağlayan tramvayın Düvenönü Durağı’ndan binerek vatandaşlar ile birlikte seyahat eden AK Parti Kayseri Milletvekili Adayları İsmail Tamer ve İsmail Emrah Karayel, burada vatandaşların sorunlarını dinledi. Milletvekili adaylarını tramvayda gören vatandaşlarda şaşkınlıklarını gizleyemezken, sorunlarını aktardı.

Yıldızevler Durağı’nda inen Tamer ve Karayel, burada yeni açılan alışveriş merkezini gezerek bilgiler aldı. Burada ki esnafları tek tek gezen milletvekili adayları İsmail Tamer ve İsmail Emrah Karayel, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun açıkladığı seçim beyannamesinde esnafları ilgilendiren vaatler hakkında bilgi verdi.

AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı İsmail Emrah Karayel , "Kocasinan İlçe Başkanlığımız ile seçim çalışmalarımızı sürdürdük. Seçim çalışmaları kapsamında bindiğimiz tramvayda halkımızın teveccühü ile karşılaştık. Her kesimden genci ve yaşlısı ile bir araya gelme fırsatımız oldu.

Burada genç kardeşlerimize seçim beyannamemizde gençlerle ilgili olan vaatleri anlattık. Emeklilerimize verilen müjdelerden bahsettik ve onlar bir kez daha mutlu oldular. Halkımız AK Parti’ye oy vereceğini beyan etti ve bir kez daha teyit ettiler. ‘Siz merak etmeyin, oyumuz AK Parti’ye’ dediler. 7 Haziran seçiminin neticelerinden sonra halkımız istikrarın ne kadar önemli olduğunu ve ne kadar gerekli olduğunu fark etti.

Ekonomide ki dalgalanmaların vatandaşın işine ve aşına kadar etki gösterdiğini anladı. Memleketimizde tek başına iktidarın mühim olduğunu bir kez daha herkes anlamış oldu. inanıyoruz ki 1 Kasım seçimlerinde AK Parti’miz büyük bir çoğunluk ile tek başına iktidara gelecektir.

Bu konuda sadece milletvekili adayları değil, ilçe başkanlarımız, gençlik kolu başkanlarımız da 1 Kasım seçimlerinin ne kadar önemli olduğunun farkında. İnşallah sandıkların açılmasından sonra oylara da sahip çıkmak anlamında da sandık çalışmalarımızı sonuna kadar yürütüyoruz. İnşallah 1 Kasım akşamı ve 2 Kasım sabahı Türkiye çok mutlu bir güne uyanacak" diye konuştu.

İlgili Resimler