Halk'a Hizmet Hakk'a Hizmettir
[email protected]

“İnsanların en hayırlısı İnsanlara en faydalı olandır” anlayışıyla kapımız daima herkese açık olacaktır

MTTB'ye Gönül Vermiş İki Cumhurbaşkanı Meclis Başkanı Başbakan ve İsmail Emrah Karayel Birlikte

Meclis Başkanı Sayın İsmail Kahraman ve Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel

Teşekkürler İstanbul Teşekkürler Türkiye İlk Günkü Aşkla Durmak Yok Hizmete Devam

Kayseri'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri
 
Kayseride-15-Temmuz-Demokrasi-ve-Milli-Birlik-Gunu-Etkinlikleri-
Kayseri’de düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri on binlerce vatandaşın yoğun ilgisiyle sabah namazına kadar devam etti.

AK Parti Kayseri Milletvekili Karayel’in de katılım gösterdiği Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen programa, Vali Süleyman Kamçı, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, Kayseri 12. Hava Ana Üs Komutanı Tuğgeneral Selçuk Aygün, önceki dönem Çevre ve Şehircilik Bakanı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Kayseri Milletvekilleri Taner Yıldız, İsmail Tamer, Hülya Nergis, Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Melikgazi İlçe Müftüsü Yahya Polat’ın Kur’anı-ı Kerim tilaveti ve İl Müftüsü Doç. Dr. Şahin Güven’in 15 Temmuz şehitleri adına okunan Kur’an-ı Kerim’lerin hatim duasının ardından meydanı dolduran binler, şehitlerimiz için okunan duaya ellerini semaya açarak “amin” dedi.

Okunan duaların ardından  protokol üyeleri, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden milyonlara hitabını Kayserililer ile birlikte dinledi.

Saatler 00.13’ü gösterdiğinde ise tüm Türkiye’de olduğu gibi, Kayseri’nin minarelerinden sala sesleri yükseldi. Gece boyunca devam eden coşkulu kalabalığa marşlar, şarkılar ve video gösterimleri eşlik etti. 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri Demokrasi nöbetinin 2. Yıl dönümü Kuran-ı Kerim tilaveti ve şehitlerimiz için okunan dualar ile kılınan sabah namazı ile son buldu.

15 Temmuz 2018

İlgili Resimler